За два дні було продано 90 кг цукерок, причому другого дня продали 4/5 того, що продали першого

дня. Скільки кілограмів цукерок продавали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсина Юлия.

Объяснение:

Позначимо кількість кілограмів цукерок, проданих першого дня, як х. Тоді кількість кілограмів, проданих другого дня, буде 4/5 х. За два дні було продано 90 кг, тому:

х + 4/5 х = 90

Складаємо рівняння:

9/5 х = 90

Помножимо обидві частини на 5/9:

х = 50

Отже, першого дня було продано 50 кг цукерок, а другого дня - 4/5 * 50 = 40 кг цукерок.