Знайдіть графічно точку перетину графіків y=5x-1 та y=2x помогите пожалуйста​


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Настя.

Ответ:

Объяснение:

{y=5x-1

{y=2x

5x-1=2x

5x-2x=1

3x=1

X=1/3

Y=2x

Y=2*1/3

Y=2/3

OTBET: точку перетину графіків y=5x-1 та y=2x eto : (1/3;2/3)