Знайдіть суму членів а.п 5;7;9 із шостого по одинадцятий включно Срочнооооо


Ответы на вопрос

Отвечает Рахметова Зарина.

Ответ:

d= 7-5=2

a6 = a1 + 5d= 5 + 5*2= 15

a11= a1+ 10d= 5+ 20 = 25

S= (15+25)/2 * 6 = 120

Ответ 120

Объяснение: