Знайди різницю арифматичної прогресії -5,5; -0,5; 4,5


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Ирина.

Відповідь:

d=5

Пояснення:

a_{1}=-5,5\\a_{2} =-0,5\\d=a_{1} -a_{2} =-0,5-(-5,5)=-0,5+5,5=5