Розв'яжіть рівняння 25х² -10х +1 = 0 помогите пожалуста​


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Маруська.

Відповідь:

Пояснення:

a =25; b = -10; c = 1

D = b^2 - 4 ac; D =100 - 100; D = 0, то один корінь

х = - b/2a;

x = 10 / 50

x = 1/5 = 0,2