Знайдіть перший член арифметичної прогресії якщо а5=27;а15=7. Помогите!!


Ответы на вопрос

Отвечает Забродская София.

Відповідь:

a_{1} =35

Пояснення:

-\left \{ {{a_{1} +14d=7} \atop {a_{1} +4d=27}} \right. \\10d=-20\\d=-2\\\\a_{1} +14*(-2)=7\\a_{1}=28+7\\a_{1}=35