Найдите радиус окружности, если она проходит через точку (-2;1) и её центр находится в точке (2;

-3) даю 15 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Мадина.

Ответ:

R = \sqrt{32}

Объяснение:

Радіус це відстань між центром кола і колом отже, тоді за формулою відстані між двома точками R = \sqrt{(x_{2} - x_{1}  )^{2} + (y_{2} - y_{1}  )^{2}  }.

Нехай точка з координатами (-2;1) - перша, а (2; -3) друга.

R = \sqrt{(x_{2} - x_{1}  )^{2} + (y_{2} - y_{1}  )^{2}  } =  \sqrt{(2 + 2  )^{2} + (-3 - 1  )^{2}  }= \sqrt{4^{2}  + (-4)^{2} } = =\sqrt{16 + 16} =  \sqrt{32}