Функцію задано формулою у= -5х-1 Знайдіть значення функції, якщо значення аргументу дорівнює -2; 1;

-8​

Ответы на вопрос

Отвечает Шуньгина Катя.

Ответ:

-2=-5х-1

5х=-1+2

5х=1

х=5

1=-5х-1

5х=-1-1

5х=-2

х=5/2 -дробью

8=-5х-1

5х=-1-8

5х=-9

х=5/-9 -дробью