30 балів то відповідь більше нічьо При якому значенні а графік рівняння 2х+ау=4 проходить

через точку (1;2)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалева Анастасия.

Ответ:

a = 1

Объяснение:

2x + ay = 4

(1; 2)

2 * 1 + a * 2 = 4

2 + 2a = 4

2a = 2

a = 1