Знайдіть добуток коренів квадратного рівняння -2х²+5х-3=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Мария.

Ответ:

1.5; 1

Объяснение:

D= 25-24

xx_{1}=\frac{-5-1 }{-4}=1,5\\x_{2}=\frac{-5+1}{-4}=1