(Аn) арифметична прогресія. знайдіть а10, якщо а1=-24 d=9,2​


Ответы на вопрос

Отвечает Канаева Катя.

a₁ = - 24

d = 9,2

a₁₀ = a₁ + 9d = - 24 + 9 * 9,2 = - 24 + 82,8 = 58,8

a₁₀ = 58,8