Човен пройшов відстань між двома пристанями за течією річки за 6 год, а проти течії ту ж відстань

– за 10 год. Знайдіть власну швидкість човна, якщо швидкість течії річки 2 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Булдина Анастасия.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

x - скорость лодки, км/ч.

6(x+2)=10(x-2)                |2

3x+6=5x-10

6+10=2x

x=16/2=8 км/ч