Перший член арифметичної прогресії дорівнює 3, а другий 5. Знайдіть восьмий член прогресії?


Ответы на вопрос

Отвечает Ашихмин Никита.

Объяснение:

d=5-3=2

a8=a1+7d=3+7*2=17