Знайдіть добуток коренів квадратного рівняння 2х2"– 10х – 7 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Дарина.

Ответ:   x_1\cdot x_2=-7  .

2x^2-10x-7=0\ \ \ \Rightarrow \ \ \ \left\{\begin{array}{l}x_1+x_2=10\\x_1\cdot x_2=-7\end{array}\right\ \ \ (teorema\ Vieta)