Застосувавши формули коренів розв'язати приклад х^2+5х-6=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Манівлець Іванка.

Ответ:

Объяснение:

х²+5х-6=0

Δ=25+24=49    √Δ=7

x1=(-5-7)/2=-12/2=-6        x2=(-5+7)/2=2/2=1