1. Знайдіть кількість коренів квадратного тричлена х' +6х +8.Срочно!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Дима.

Ответ:

Объяснение:

якщо це рівняння x ² + 6x + 8 = 0, то:

Δ = 36-32 = 4> 0

рішення має 2 елементи

OTBET:  2  коренів