Яка з наведених пар чисел є розв'язком рівняння -10x+4y=16?А. (1;-6,5)Б. (1;6,5)В(-1;6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултанова Диляра.

Ответ:-10·1+4·6.5=16 (1,6.5) -  э розв,язком рівняння

Объяснение:

-10х+4у=16

-10·1+4·-6,5=16 (1,-6.5) - не э розв,язком рівняння

-10·1+4·6.5=16 (1,6.5) -  э розв,язком рівняння