Обчислити суму перших 9 членів арифметичної прогресії (an), якщо дані перші

члени: 0;3;...​

Ответы на вопрос

Отвечает Файзуллаева Жанел.

Відповідь:

d=3

a1=0

a2=3        

Sn= 2an+(n-1)d/2*n

S9=2*3+8*3/2 *9= 30/2*9=15*9=135

S9=135

Пояснення: