Виділити квадрат двочлена з квадратного тричлена x^2 + 6x – 4 З наведених нижче варіантів оберіть

правильний, на вашу думку 1) (х – 2)2 – 6 2) (х + 3)2 – 13 3) (х – 3)2 – 4 4) (х + 2)2 – 8

Ответы на вопрос

Отвечает Сватко Максим.

Ответ:

Объяснение:

x^2 + 6x – 4=x^2 + 2*3x+9-9-4=(x+3)^2-13;

2) (х + 3)^2 – 13  правильний