Розкласти квадратний тричлен 2x2 + 5x – 7 на множники З наведених нижче варіантів оберіть

правильний, на вашу думку4)(х – 1)(2х + 7)3)(х + 1)(2х – 7)2)2(х – 2)(х + 7)1)2(х + 2)(х – 7)​

Ответы на вопрос

Отвечает Колюшкин Павел.

Ответ:

В решении.

Объяснение:

Розкласти квадратний тричлен 2x2 + 5x – 7 на множники.

З наведених нижче варіантів оберіть правильний, на вашу думку

4)(х – 1)(2х + 7)

3)(х + 1)(2х – 7)

2)2(х – 2)(х + 7)

1)2(х + 2)(х – 7)​

2x² + 5x – 7 = 0

D=b²-4ac =25 + 56 = 81         √D=9

х₁=(-b-√D)/2a

х₁=(-5-9)/4

х₁= -14/4

х₁= -3,5;                  

х₂=(-b+√D)/2a

х₂=(-5+9)/4

х₂=4/4

х₂=1.

2x² + 5x – 7 = 2(х + 3,5)(х - 1) = (2х + 7)(х - 1). Ответ 4).