4. Кидатоть два гральних кубіки. Яка ймовірність того, що сума очок буде дорівнювати 5? 5. З

колоди в 36 карт витягують 6 карт. Яка ймовірність того, що серед них буде рівно 2 дами?  Срочно пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

Ответ:

4)5/12

5)1/3

Объяснение:

4)6+6=12

5/12

5)2/6=1/3