2. При якому значенні k пара чисел (-2; 3) є розв'язком рівняння 4x + ky = 7


Ответы на вопрос

Отвечает Vishnikov Dima.

Объяснение:

(-2;3)

4×(-2)+k×3=7

-8+3k=7

3k=7+8

3k=15

k=5