БЛАГАЮ ДОПОМОЖІТЬ При яких значеннях t виконується рівність:t²+10t - 2t+5=20  10

       2​

Ответы на вопрос

Отвечает Есимова Анель.

Ответ:    При   t = - 4 ± √31 .

Объяснение:

t²+10t - 2t+5=20 ;

t² + 8t - 15 = 0 ;

D = 8² - 4*1 *( - 15 ) = 64 + 60 = 124 > 0 ;

t ₁ = ( - 8 - 2√31 )/2 = - 4 - √31 ;      t ₂= - 4 + √31 .