. Одна зі стоpін прямокутника на 1 см більша від іншої. Його площа дорівнює 6 см2. Знайти сторони

прямокутника та його периметр.​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Снежана.

Ответ:2

1

Объяснение:6:2=3(см)AB+BC

Так как нам известно что одна сторона 1 см больше то выходит

3-1=2(см)AB на 1 см > BC

1 сторона 1 см

2 сторона 2 см