Одна сторона прямокутника на 2 см більша від іншої. Периметр дорівнює 60 см. Обчисли сторони

прямокутника. (Спочатку записуй меншу сторону) Відповідь: сторони прямокутника дорівнюють см та см

Ответы на вопрос

Отвечает Дильдакулов Мухамедияр.

Ответ:

Объяснение:

........


Отвечает Земляной Дима.

Объяснение:

(х+х+2)×2=60

2х+2=30

2х=28

х=14

значит другая сторона 14+2=16

если нужен площадь то

14×16= 224