Задача. Периметр прямокутника дорівнює 180 м. Відомо, що одна сторони прямокутника. сторона у 9

разів більша від іншої. Обчисли сторони прямокутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Лена.

Ответ:9 і 81м

Объяснение:P = 2(a+b) = 180 => a+b = 90
a = 9b => 9b + b = 90
10b = 90
b = 9м
a = 9b = 81м