Помогите пожалуйста срочно!!!!!!!!!!!!! З одного міста в інше відстань між якими 160 км одноча

сно вихали 2 потяги швидкі сть перого на 8 км м від швидкості другого тому він прибув у пункт призначення на 1 годину пізніше за 2 Знайдіть швидкість еожного потяга .

Ответы на вопрос

Отвечает Елисеева Оля.

Ответ:

1) 160:2-8=72(1 потяг)

2)160-72=88(2 потяг)