Коло, вписане в трикутник АВС, дотикається до сторін у точках Р, К і Т, СК

= 12 см, КВ = 9 см, АР = 14 см. Знайдіть периметр трикутника АВС.  (У відповідь запишіть тільки число)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шамсутдинова Алина.

Ответ:38

Объяснение:CK=CP.AP=AT.6+8=14.6+10=16 16+16+14=38