11. Знайдіть найбільше і найменше значення функції g(x) = 4 + 2x - x2 на проміжку [0;3].


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Никита.

g'(x) = 2-2x

2-2x=0 при х=1

g(1) = 4+2-1= 5 ( максимум)

g(3) = 4+6 -9= 1 (минимум)

g(0) = 4