За 2 футбольних і 3 волейбольних м’ячі заплатили 510 грн. Скільки коштує футбольний м’яч, якщо два

волейбольних м’ячі на 60 грн доржчі за один футбольний?

Ответы на вопрос

Отвечает Бекетова Влада.

Ответ:

Пошагове обяснение

Объяснение:

Нехай футбольний м'яч коштує- х грн., а тоді волейбольний - у грн.

Складемо систему рівнянь:

{2x+3у=510

{2y-x=60

х= -60 + 2у

2(-60+2у)+ 3у= 510

-120+ 4у+3у=510

7у= 510+ 120

7у=630

у= 90  грн ціна волейбольного м*яча

2*90- х= 60

180-х= 60

х= 120 грн ціна футбольного м*яча