За 4 футбольних і 3 волейбольних м'ячі заплатили 320 грн після того як футбольний мяч подешевшав на

20% а волейбольний мяч подорожчав на 5% за 2 футбольних і 1 волейбольних мячі заплатили 122 грн якою була початкова ціна кожного мяча

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Данила.
Х-стоил футбольный,0,8х-стал стоить
у-стоил волейбольный,1,05у-стал стоить
4х+3у=320/-0,4⇒-1,6х-1,2у=-128
2*0,8х+1,05у=122⇒1,6х+1,05у=122
----------------------------------------------------
-0,15у=-6
у=40
4х+120=320
4х=320-120
4х=200
х=50