За два футбольних і шість баскетбольних мячів заплатили 520грн. Скільки коштує один баскетбольний і

скільки коштує один футбольний мяч,якщо три баскетбольних мячі дорожчі за один футбольний на 160грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Косик Анастасія.

 \left \{ {{2x+6y=520} \atop {3y-160=x}} \right.
6y-320+6y=520
12y=840
y=70-баскетбольные
x=3y-160
x=210-160
x=50-футбольные