4(Обчислити суму 5-ти перших членів г.п. якщо перший член=-3, а знаменник q=-2.


Ответы на вопрос

Отвечает Босык Рита.

b_{1}=-3\\\\q=-2\\\\S_{5}=\frac{b_{1}(q^{5}-1)}{q-1} =\frac{-3*[(-2)^{5} -1]}{-2-1}=-32-1=\boxed{-33}