Знаменник геометричної прогресії 1 1/3 1/9 дорівнює а)3 б)9 в) 1/3 г)1/9 д)-1/3


Ответы на вопрос

Отвечает Капсамун Кирилл.

Ответ:

в) 1/3.

Объяснение:

1 ; 1/3 ; 1/9 :, ...

q = b2 : b1 = 1/3 : 1 = 1/3.