Дано закон прямолінійного руху s=-t³+3t²+9t+3. знайти швидкість і прискорення в момент часу t=3с​


Ответы на вопрос

Отвечает Декань Вова.

Ответ:

Объяснение:

v(3)=s'(3), a(3)=s''(3)

s'=-3t²+6t+9⇒v(3)=-3·9+6·3+9=-27+18+9=0

s''=-6t+6⇒a(3)=-6·3+6=-18+6=-12