20 БАЛІВ за якого значення z значення виразу 3/7*z^2-7/3 дорівнює нулю?(три сьомих помножених на

z в квадраті мінус сім третіх) БУДЬ ЛАСКА​

Ответы на вопрос

Отвечает Harutyunyan Saribek.

Ответ:

z = 1

z = -1

Объяснение:

3/7 * z^2 - 7/3 = 0

3/7 * z^2 = 7/3

z^2 = (7/3) * (3/7)

z^2 = 1 ??????

z = 1

z = -1