Срочно нужна Дотична до графіка функції = f(x) у точці з абсцисою хутворює з додатним напрямом

осі абсцис кут 60°. Знай-діть f'(хо).​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Анастасия.

Объяснение:

f'(x_0)=tg\alpha =tg60^0=\sqrt{3}.