на двох полицях 70 книжок якщо з першої полички забрали 26 книжок то на ній залишилось на 10 книжок

більше ніж на другій скільки книжок було на кожній полиці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Ангелина.

Ответ:

1- 53

2-17

Объяснение:

Нехай х- на 2 полиці.тоді на 1 полиці - х+10+26 .

складаємо і розв'язуємо рівняння:

х+10+26+х=70

х+х=70-10-26

х2=34

х=34÷2

х=17

Отже на 2 полиці було 17 книжок, а на 1 полиці- 17+10+26=53