Як правильно виразити y через х в рівнянні 5у -2х = 7


Ответы на вопрос

Отвечает Сайкин Константин.

Відповідь:

5y-2x=7

-2x+5y=7

-1*(-2)-1*5y=-1*7

2x-5y=-7

Пояснення: