У даному рівнянні 2a + 6b = 20 виразити змінну а через змінну b. Відповідь:а = 10 (Знаки, числа і

букви вводь без пробілів. Десятковий дріб записуємо за допомого крапки. Зразок: 10.8)​

Ответы на вопрос

Отвечает Литвин Игорь.

2a + 6b = 20 \\ 2a = 20 - 6b \:  \:  |  \div 2 \\ a = 10 - 3b