ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 39 БАЛЛОВ !!! Вычислить: -1,2a², при a=1 Вычислить: 3y², при y=10

Вычислить: 225*6/5²*3³ Вычислить: - 5/2* (-4)²

Ответы на вопрос

Отвечает Костуренко Денис.

Ответ:

-1,2a²=- 1,2*1² = -1,2*1= -1,2

3y² = 3*10² = 3*100 = 300

Тут можуть бути два варіанти, залежить від того чи / це риска дробу чи просто знак ділення:

1) Якщо знак ділення: 225*6/5²*3³ = 1350/5²*3³ = 54*3³ = 1458

2) Якщо риска дробу: 225*6/5²*3³ = 1350/675 = 2

Тут так само:

1) -  5/2* (-4) = -2,5* (-4) = 10

2) -  5/2* (-4) = -5/(-8) = 0,625

Объяснение: