Із пункту А в напрямку пункту В,відстань між якими 40 км виїхав велосипедист . Через 2 год після

цього з пункту В в пункт А вийшов пішохід и через 1 год зустрів велосипедиста.Знайти швидкість велосипедиста та пішохіда,якщо швидкість велосипедиста на 8 км/год більша від швидкості пішохіда. Напишіть умову скорочену і розв’язок Срочнооооооооо!!!!! Пжпжпжпжпжпжпжп

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Арина.

Ответ:

(2+1)*1+y=40

x-y=8

y=x-8

3x+x-8=40

4x=40+8

4x=48

x=48:4

x=12 км/час

Объяснение:

прости, у меня нету времени на умову:(