З пункта А в пункт Б вийшов пішохід. через 3 години йому назустріч виїхав велосипедист. відстань

між пунктами А і Б дорівнює 51 км відомо що швидкість велосипедиста на 13 км/год більша за швидкість пішохідна. знайти швидкість велосипедист і пішохіда якщо до зустрічі пішохід був у дорозі 3 годин.

Ответы на вопрос

Отвечает Мохаммад Омар.
6x+3*(x+13)=51
6x+3x+39=51
9x=51-39
9x=12
x=12/9
x=1 1/3 пешеход
1 1/3+13=14 1/3 велосипедист