Із пункту А в напрямку пункту В,відстань між якими 40 км виїхав велосипедист . Через 2 год після

цього з пункту В в пункт А вийшов пішохід и через 1 год зустрів велосипедиста.Знайти швидкість велосипедиста та пішохіда,якщо швидкість велосипедиста на 8 км/год більша від швидкості пішохіда. Срочноооооооо!!!!!!!! Пжпжпжпжпжпжпжжммп Без шуток

Ответы на вопрос

Отвечает Киялбаев Жанболат.

Объяснение:

лучший ответ и постав лайк потпишис мне и все


Отвечает Федорак Марко.

Ответ:

(2+1)*х+у=40

х-у=8

у=х-8

Зх+х-8=40

4х=40+8

4х=48

х=48/4

х=12 км в час

у=12-8=4 км в час

Объяснение: