Знайдіть найменше значення виразу (х-2)² ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Найменше значення виразу дорівнює 0

Объяснение:

Нехай f(x) = (x - 2)^{2}

f(x) = x^{2} - 4x + 4

Знайдемо похідну функції: f^{'} (x) = (x^{2} -4x + 4)^{'} = 2x - 4

f^{'} (x) = 0\\2x - 4 = 0\\2x = 4|:2\\x_{0}  = 2

Тоді фунція набуває найменшого значення при при x = x_{0} = 2

Отже min: f(2) = (x - 2)^{2} = (2 - 2)^2 = 0^2 = 0