Відомо, що точка D(2: -7) належить графіку функції y=ax². Знайдіть значення а.


Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольская Ксения.

Відповідь:

a = -\frac{7}{4}

Пояснення:

Якщо точка належить графіку, то при підстановці першої координати на місце Х, а другої на місце У ми отримаємо тотожність.

D(2; -7)

X = 2

Y = -7

-7 = a * 4

a = -\frac{7}{4}