Буратіно поміняв у Мальвіни 5 золотих монет на 12 срібних тепер у Буратіно є 15 срібних монет і 3

золоті скільки срібних і скільки золотих монет мав Буратіно спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Климова Настя.

Ответ:

8 золотих

3 срібні

Объяснение:

отдал 5 золотых , а стало 3, тобто 5+3=8

получил 12 а стало 15 , тобто 15-12=3

Отвечает Боярчук Алина.

Ответ:

Спочатку Буратіно мав 3 срібних монети 8 золотих

Объяснение:

15 - 12 = 3

3 + 5 = 8