Розв’яжіть подвійну нерівність -36≤x-6≤6​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Данил.

Ответ:

-36\leq x-6\leq 6

x-6\geq -36            x-6\leq 6

x\geq -30              x\leq 12

Ответ:x∈[-30;12]

Объяснение: