Матеріальна точка рухається за законом s = 3t² + 3t - 1; знайти миттєву швидкість якщо t = 3 cек​


Ответы на вопрос

Отвечает Батхертбергская Анастасия.

\displaystyle\bf\\S(t)=3t^{2} +3t-1\\\\V(t)=S'(t)=(3t^{2}+3t-1)'=6t+3\\\\V(3)=6\cdot 3+3=18+3=21\\\\Otvet:V(3)=21