Знайдіть значення многочлена x²+7x+10, якщо x=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Костюков Дима.

Х² + 7Х + 10

-2² = 4

7 × -2 = -14

4 - 14 + 10 = -10 + 10 = 0

Ответ: 0.